Завдяки курсам цільового призначення на Бобринеччині стало на одного фахівця аграрної сфери більше

Завдяки курсам цільового призначення на Бобринеччині стало на одного фахівця аграрної сфери більше. безробітний, курси цільового призначення, роботодавець, центр зайнятості, інвалідність

Завдяки курсам цільового призначення на Бобринеччині стало на одного фахівця аграрної сфери більше. безробітний, курси цільового призначення, роботодавець, центр зайнятості, інвалідність

Корисною традицією стала організація центрами зайнятості Кіровоградщини курсів цільового призначення за різними сільськогосподарськими професіями, які спрямовані на вивчення сучасних технологічних процесів, нового обладнання, засобів механізації та автоматизації, що використовуються на виробництві, а також правил і вимог їх безпечної експлуатації, ефективних методів організації праці.

До початку весняно-польових робіт фахівцями Бобринецької районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості проводиться робота, щодо визначення тимчасової потреби в працівниках у роботодавців.

Сільськогосподарські підприємства району завжди потребують кваліфікованих робітників, тому, особливою популярністю користуються курси з підвищення кваліфікації на замовлення роботодавців.

Так, у березні поточного року, на замовлення ФГ Панасюка Миколи Володимировича, на базі Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості було проведено навчання групи шукачів роботи за напрямом «Сучасні підходи до організації робіт при обслуговуванні сільськогосподарської техніки». Основний предмет курсів – сільськогосподарська техніка та технології її обслуговування.

Одним із слухачів курсів став і безробітний Микола Сіренко. 56-річний чоловік належить до однієї з квотних категорій, а саме до категорії осіб з інвалідністю. Пройшовши навчання на курсах цільового призначення, здобувши знання щодо підготовки сільськогосподарської техніки до весняно-польових робіт, безаварійної та безпечної її експлуатації, пан Микола отримав посвідчення про проходження курсів цільового призначення та був працевлаштований до ФГ Панасюка М.В. на посаду робітника фермерського господарства.

«Курси цільового призначення дають змогу безробітним, за короткий термін часу, за рахунок вивчення сучасних технологічних процесів, нового обладнання, устаткування, засобів механізації, що використовуються у сільському господарстві, правил і вимог їх безпечної експлуатації, підвищити свою конкурентоспроможність на ринку праці», – зазначає директорка Бобринецької районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості Ірина Винниченко.

Лариса Васильєва, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Бобринецької районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*