Мінсоцполітики: На виконання соціальних ініціатив Президента посилюється підтримка сімей, у яких є діти-інваліди

1 04 invalid 3. відділення денного догляду, дітей-інвалідів

До кінця року в Україні відкриють майже 20 нових відділень денного догляду при соціальних установах для дітей-інвалідів. Про це повідомила директор Департаменту соціальних послуг Міністерства соціальної політики України Ірина Тарабукіна.

«На виконання соціальних ініціатив Президента Мінсоцполітики визначило 13 пілотних установ соціального обслуговування, на базі яких будуть утворені відділення денного догляду, у яких перебуватимуть діти з особливими потребами. Цьогоріч вже відкрилися 6 таких відділень, а до кінця року запрацюють ще 4. Крім того, за рахунок місцевих бюджетів, а також спонсорської допомоги у регіонах буде створено ще 14», – сказала вона.

Ірина Тарабукіна відзначила, що на сьогодні по всій Україні вже працюють 63 відділення денного догляду дітей-інвалідів, які забезпечують їх не тільки комплексом реабілітаційних заходів, заняттями з психологами та логопедами, а й харчуванням та навіть денним сном. Перебувають у таких закладах діти безкоштовно, протягом всього дня, що дозволяє їхнім батькам працювати.

«Батьки, які не відмовилися від дітей з психічними та фізичними вадами, як ніхто інший потребують державної підтримки. Відділення денного догляду дозволять їм не хвилюватися за дітей протягом робочого дня. Крім того, ми підходимо комплексно до питання підтримки таких сімей. Зокрема, за ініціативи Міністра соціальної політики Наталії Королевської був розроблений законопроект, який вже схвалений Парламентом, щодо збільшення допомоги по догляду за дітьми-інвалідами підгрупи А», – сказала вона.

Міністерство соціальної політики України

Одна репліка к “Мінсоцполітики: На виконання соціальних ініціатив Президента посилюється підтримка сімей, у яких є діти-інваліди”

  1. Ирина :

    Это очень хорошо что открываются Центры общения для детей инвалидов есть такой и у нас в Нежине но 13 01 2014 сыну исполняется 18 лет самый возраст для общения – Центр только до 18лет и таких детей после Центра у нас уже шесть почему нельзя открыть молодежный клуб для взрослых детей инвалидов с пребыванием 2-3 дня в неделю чтобы они могли увидеться и пообщаться между собой послушать музыку тем более что Центр все посещали почти десять лет и теперь оказались за бортом жизни в четырех стенах очень хочется чтобы и этому вопросу Президент и его команда дала путевку в жизнь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*