В Луганську відкрито пункт прокату технічних засобів реабілітації

1 23 6 1259852835136180b 2. засобів реабілітації

На базі Комунальної Установи «Луганський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» відкрито пункт прокату технічних засобів реабілітації.

Послуга щодо надання технічних та інших засобів реабілітації впроваджується з метою усунення обмежень життєдіяльності та підтримки соціальної незалежності громадян, покращення якості їх життя.

Послуги з прокату надаються особам, які звернулися до територіального центру, в тому числі:

– громадянам похилого віку, що частково або повністю, втратили здатність до самообслуговування або пересування у зв’язку з похилим віком або хворобою;

– дітям-інвалідам, які перебувають на обслуговуванні у Комунальній Установі «Луганський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів»;

– хворим (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності), у тому числі, які перебувають на обліку в Комунальному закладі «Луганський міський центр реінтеграції бездомних громадян».

Пункт прокату технічних засобів реабілітації знаходиться за адресою: вул. Щаденко, 10 каб.1. Телефон для довідок: 49-15-53.

Департамент з питань праці та соціального захисту населення Луганської міської ради

Сайт Луганского городского совета и Луганского городского головы

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*