Всеукраїнський семінар “Передові засоби реабілітації інвалідів. Обмін досвідом”

1 19 6 img -034 2. інвалідів

  1 19 6 img -034 1

В актовій залі адміністративного будинку Національного дендрологічного парку “Софіївка” НАН України в м. Умань Черкаської області 15 вересня 2014 року відбулось пленарне засідання Всеукраїнського семінару.

У заході взяли участь представники Міністерства соціальної політики України, Державної служби з питань інвалідів та ветеранів, Департаменту соціального захисту населення Черкаської облдержадміністрації, спеціалізованої психіатричної МСЕК КЗ “Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи ЧОР”, соціальних служб міста, відділу освіти, охорони здоров’я, факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

На засіданні були присутні секретар виконкому Уманської міської ради Любов Плотнікова, яка привітала гостей міста та побажала плідної праці. Модератором засідання виступила начальник управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради Галина Кучер.

Цікавими та змістовними були виступи всіх учасників семінару. Слово мали:

Юрій Антропов, Президент Всеукраїнської громадської організації інвалідів “Гармонія”, голова Громадської Ради при Фонді соціального захисту інвалідів, який відкрив семінар та закликав всіх до конструктивної роботи.

Тамара Охріменко, начальник відділу методичного забезпечення та зв’язків з громадськими організаціями Державної служби з питань інвалідів та ветеранів, яка розповіла про напрямки, якими займається Державна служба з питань інвалідів та ветеранів та наголосила на проблемах, з якими доводиться зустрічатись у процесі роботи.

Могилей Сергій, заступник директора Департаменту соціального захисту населення Черкаської облдержадміністрації, який висловив своє бачення щодо надання соціально-реабілітаційних послуг черкащанам та наголосив на необхідності впровадження страхової медицини.

Кучер Галина, депутат Черкаської обласної ради, начальник управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради, яка розповіла гостям про інноваційні методи роботи з інвалідами з психічними розладами та перспективними планами в напрямку удосконалення методів обслуговування населення вищезгаданої категорії громадян та інші.

У заході взяли участь представники із 16 регіонів України.

Підсумовуючи виступи, Президент Всеукраїнської громадської організації інвалідів “Гармонія” Юрій Антропов запропонував всім долучитись до розробки Концепції соціального захисту осіб з психічними розладами.

Державна служба з питань інвалідів та ветеранів України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*