Марина Порошенко відвідала Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів у м. Бровари і перевірила, чи є в дитячих закладах тепло

1 27 4 39274 2. особливими потребами, реабілітації

  1 27 4 39274 1Дружина Президента відвідала міський Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів, що обслуговує 140 дітей з особливими потребами, які проживають у м. Бровари.

Пані Порошенко оглянула Центр, поспілкувалася з його працівниками та вихованцями, переконалася, що в приміщеннях Центру вже включили опалення, а також обговорила нагальні проблеми та можливі шляхи їх вирішення з адміністрацією закладу та керівництвом міста.

Діяльність Центру спрямована на розвиток та корегування порушень розвитку дитини-інваліда, навчання її основним соціально-побутовим навичкам, розвиток здібностей та створення передумов для інтеграції в суспільство. Розповідаючи про роботу Центру реабілітації, директор Валерій Іваненко повідомив: «Реабілітація дітей з особливими потребами передбачає надання кваліфікованої багаторічної допомоги. Вона починається від народження і продовжується до 18 років згідно з індивідуальною програмою реабілітації. Сьогодні наше приміщення дозволяє нам надавати допомогу близько 140 дітям з особливими потребами, при потребі міста у 500 місцях, тому питання розширення приміщення Центру стоїть дуже гостро».

Дружина Президента висловила щиру подяку всім працівникам Центру за їх щоденну кропітку роботу заради здоров’я та повноцінного життя дітей з особливими потребами та наголосила: «З настанням холодів надзвичайно важливим питанням є опалення дитячих установ. Сьогодні ми переконались, що цей процес відбувається, і наші діти зможуть отримувати допомогу в комфортних умовах. Також з керівництвом міста ми обговорили питання розширення приміщення цього Центру і я дуже сподіваюсь, що найближчим часом спільними зусиллями воно буде вирішене».

Марина Порошенко передала для бібліотеки Центру художню літературу, яку з благодійною метою допомоги дітям України збирали понад 50 українських видавництв. Вихованці закладу на згадку про зустріч подарували пані Порошенко ляльку-мотанку, зроблену власноруч на гуртку з декоративно-прикладного мистецтва.

Прес-служба Президента України

Офiцiйне представництво Президента України +ФОТО

Одна репліка к “Марина Порошенко відвідала Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів у м. Бровари і перевірила, чи є в дитячих закладах тепло”

  1. Ирина :

    Самое страшное, что когда детям исполнится 18 лет- их просто выбросят из списков- в четыре стены дома! А они привыкли к общению и каждый день – когда я пойду в центр? Сердце просто разрывается………

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*