У відділенні соціально-медичної реабілітації відбулося методичне об`єднання

1 04 3 11748 1 2. дітей

  1 04 3 11748 1

Планове методичне об’єднання відбулося 28 січня 2015 року у відділенні соціально-медичної реабілітації дітей з дитячим церебральним паралічем, розумово відсталих дітей та дітей з ураженням центральної нервової системи з порушенням психіки Територіального центру соціального обслуговування Святошинського району м. Києва.

Логопед Калачов Олександр Васильович підготував доповідь на тему „Особливості мовленевих порушень у дітей з ДЦП”. У своїй доповіді він розповів, що затримка мовного розвитку у дітей з ДЦП відбувається ще й у домовному періоді. Гудіння та лепет з’являються пізно, вирізняються бідністю звуків, низька голосова активність. Дитина пізно вимовляє, а інколи і зовсім не вимовляє свої перші слова, у неї повільно формується активний словник. Вихователям цікаво було дізнатися про причини мовних порушень у їх вихованців. Це – недорозвиток пізнавальної діяльності, порушення фонематичного сприйняття, відсутність мовних узагальнень, обмеження уявлення про навколишній світ, слабість мовних контактів. Логопед відповідав на запитання вихователів індивідуально по кожній дитині, з якою він займається.

Практичний психолог відділення Вікторія Вікторівна Григорець провела з колективом арт – практикум „Чарівні кола”.

У теперішній важкий час було дуже цікаво і потрібно навчитися релаксації та отримати задоволення від процесу малювання красками, активізувати емоційне мислення, навчитися взаємодії з іншими співпрацівниками в процесі малювання, та обережному відношенню в роботі з простором іншої людини, розвивати фантазію. Ціллю мастер-класу були релаксація працівників, надбання ресурсного стану, пізнання свого внутрішнього особистісного образу і усвідомлення свого місця в соціумі.

Всі отримали навички позитивної взаємодії в колективі, створенні доброзичливих міжособистісних відносин і загального креативного простору.

  1 04 3 hjgf 2

  1 04 3 gfhjfg 3

  1 04 3 ftyhdf 4

Управління праці та соціального захисту населення

Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*