На Кременеччині організують реабілітаційне відділення для дітей-інвалідів

1 03 invalid 3. дітей-інвалідів

Одним із напрямків, над чим працюватиме районна державна адміністрація впродовж року – створення реабілітаційного відділення для дітей-інвалідів району.

Про конкретні заходи щодо реалізації даного задуму йшлося на робочій нараді, яку провів голова райдержадміністрації Віталій Ткачук.

«Розвиток дітей-інвалідів значною мірою залежить від задоволення їх потреб іншими людьми, що складає багатогранний процес соціальної реабілітації. Реабілітаційні заходи для дітей з обмеженими можливостями є надзвичайно важливими, адже сприяють максимальному розвитку природних здібностей, що в подальшому дасть змогу своєчасно та найбільш повно інтегруватися в суспільство. Створення сфери соціально-побутової реабілітації дітей-інвалідів в районі для забезпечення прав кожної дитини-інваліда, належної підтримки та соціальної допомоги зі сторони держави, покращення умов проживання та розвитку зазначеної категорії громадян є надзвичайно важливими», – підсумував голова районної державної адміністрації Віталій Ткачук.

Кременецька районна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*