У селищі Брошнів-Осада відкрили перший у районі реабілітаційний центр

1 20 4 IMG 3968 2. реабілітаційного центру

  1 20 4 IMG 3968 1Відбулося офіційне відкриття першого у Рожнятівському районі реабілітаційного центру для дітей-інвалідів. Заклад функціонуватиме у приміщеннях колишнього дитячого садочка «Світанок».

Як зазначила директор департаменту соціальної політики облдержадміністрації Леся Бурдяк, реабілітацію у центрі проходитимуть 16 діток, а за необхідності та відповідного фінансування їх кількість може бути збільшена.

«Відкриття в районі реабілітаційного центру має вагоме значення не лише для галузі медицини, – зазначила Леся Бурдяк. – Реабілітація у закладі допоможе дітям подолати соціальні, побутові труднощі, відчути себе повноцінними членами нашого суспільства. Ми сприятимемо функціонуванню даного закладу, розширенню реабілітаційної групи».

На реконструкцію комунального закладу «Центр реабілітації» з районного бюджету було спрямовано 540 тис. грн. Окрім того, для придбання реабілітаційного обладнання, створення сенсорної кімнати для лікування дітей доброчинцями виділено 115 тис. грн.

За словами голови районної ради Назарія Іваніва, наразі важливо ще й відновити роботу басейну, діючого раніше.

«Сподіваємося, що за сприяння голови облдержадміністрації Олега Гончарука з обласного бюджету будуть виділені кошти в сумі 500 тис. грн. для ремонту басейну, – зауважив Назарій Іванців. – Сьогодні є також потреба у відновленні дошкільного комплексу та придбанні спеціального автомобіля для перевезення хворих з довколишніх сіл».

Директором реабілітаційного центру призначено Степана Дмитришака. Під його керівництвом у закладі працюватиме 16 осіб, мешканців селища.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Івано-Франківська обласна державна адміністрація +ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*