“911”: у Києві створили реабілітаційний центр для “особливих діток” з Донбасу (ВІДЕО)

“911”: у Києві створили реабілітаційний центр для “особливих діток” з Донбасу (ВІДЕО). київ, арт-терапія, волонтер, окупований донбас, особливими потребами, person, table, clothing, flower, human face, child art, child, girl, plant. A person sitting at a table

“911”: у Києві створили реабілітаційний центр для “особливих діток” з Донбасу. київ, арт-терапія, волонтер, окупований донбас, особливими потребами

Столичні волонтери створили реабілітаційний центр для дітей з особливими потребами, батьки яких виїхали з окупованого Донбасу. Центр поки що не запрацював на повну потужність, але деякі заняття з дітьми вже проводять.

Для малих із тяжкими захворюваннями – ДЦП, аутизм, параліч та низка інших фізичних та психічних недуг – у волонтерському реабілітаційному центрі із назвою “911” проводять сеанс групової арт-терапії. На кожному сеансі такої терапії дітям дають завдання. Пізніше їхні малюнки виставлятимуть на стендах волонтерського центру.

Волонтери планують, що в майбутньому в центрі працюватимуть масажисти, психологи, терапевти-реабілітологи та інші фахівці для дітей з окупованих територій Донецької та Луганської областей.

“911”: у Києві створили реабілітаційний центр для “особливих діток” з Донбасу. київ, арт-терапія, волонтер, окупований донбас, особливими потребами

За три роки роботи волонтери з’ясували необхідність у такому центрі, адже альтернативи такому закладу в Київській області майже немає, розповідає керівник проекту.

“Усе фінансування йде від донорів у цей реабілітаційний центр. Для людей, які приходять отримувати ці послуги, все безкоштовно. Самостійно це – нереально. Психолог – від 250 гривень, логопед-дефектолог те саме. Це дуже дорого”, – каже керівник проекту “Соціально-педагогічний центр 911” Вікторія Василевська.

Поки реабілітаційний центр працює на літньому майданчику. Повноцінне відкриття влаштують за кілька тижнів, коли переберуться до приміщення, в якому нині триває ремонт.

Дмитро Мороз, Олександр Фенько

“5 канал”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*