Перший в Україні: в Києві створять реабілітаційний центр для поранених військових (ВІДЕО)

Перший в Україні: в Києві створять реабілітаційний центр для поранених військових (ВІДЕО). київ, реабілітаційний центр, військовий, поранений, інвалідність

Перший в Україні: в Києві створять реабілітаційний центр для поранених військових. київ, реабілітаційний центр, військовий, поранений, інвалідністьСкриншот: YouTube

Блогер та громадський діяч Ярослав Бондаренко повідомив про створення реабілітаційного центру для поранених військових у Києві на території Екстрим-парку “X-Park”.

Про це він розповів у відео на YouTube.

Він зазначив, що це перший інклюзивний центр в України для військових.

“Кінець року як завжди закінчуємо позитивом – підписанням Меморандуму, щодо створення реабілітаційного центру для людей з інвалідністю внаслідок російсько – української війни, ветеранів російсько – української війни; учасників/поранених Революції Гідності та їх сімей, щодо проведення заходів з реабілітації та адаптації людей з інвалідністю. Це буде інклюзивний спортивно-реабілітаційний Центр, де можна буде відпочити усією родиною.” – йдеться у повідомленні.

Центр буде розташовано у Києві, в пляжній зоні у центрі Екстрім- парку “X-Park” (парк “Муромець”).

Меморандум про співпрацю підписали Юлія Цепун, голова ГО “Родини Небесної Сотні” та Юрій Зозуля, засновник Екстрім-парку “X-Park”.

Прямий канал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*