Allbionics планує до кінця 2023 року виготовити 150 біонічних протезів

Allbionics планує до кінця 2023 року виготовити 150 біонічних протезів. 3d-друк, allbionics, володимир бандура, біонічний протез, протезування

Allbionics планує до кінця 2023 року виготовити 150 біонічних протезів. 3d-друк, allbionics, володимир бандура, біонічний протез, протезування

Українська компанія Allbionics планує до кінця 2023 року виготовити 150 біонічних протезів.

Як повідомив агентству “Інтерфакс-Україна” СЕО компанії Володимир Бандура, перший протез Allbionics планує встановити пацієнту вже в травні.

Він пояснив, що біонічні протези Allbionics виготовляють за допомогою 3D-друку, вони відповідають сучасним вимогам та іноземним аналогам. Весь цикл виробництва – від заміру до його встановлення й адаптації – відбувається в Україні. До протезування Allbionics залучає партнерські клініки.

Прототип протеза був представлений на Міжнародному форумі реабілітації на початку квітня у Львові.

СЕО компанії також повідомив, що інноваційна розробка протеза передбачає можливість його створення в індивідуальних розмірах для кожного клієнта, точне управління рухами з використанням відповідних датчиків і програмного забезпечення, а також можливість програмування рухів пальців і хватів, необхідних користувачам. Наразі протез запрограмований на шість основних хватів, проте його конструкція передбачає можливість розширити спектр рухів.

Вартість протеза становить близько $8 тис.

Крім того, Бандура повідомив, що до кінця 2023 року планується представити розробки протезів нижніх кінцівок.

“Наразі потреба в протезах нижніх кінцівок дуже велика, оскільки до 60% військових ампутацій – це саме ампутації нижніх кінцівок”, – сказав він.

Allbionics – українська компанія, яка розробляє та впроваджує інноваційні рішення у сфері протезування та реабілітації для осіб, які постраждали внаслідок війни та інших травм. Компанія співпрацює з провідними світовими організаціями та партнерами, такими як GlobalLogic, Siemens і Faulhaber, для створення нових технологій, що полегшують життя людей з обмеженими можливостями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*