Комплексна реабілітація захисників України – це крок до їхньої адаптації та інтеграції в соціум

Комплексна реабілітація захисників України – це крок до їхньої адаптації та інтеграції в соціум. центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю галичина, військовослужбовець, захисник, послуга, протезування

Комплексна реабілітація захисників України – це крок до їхньої адаптації та інтеграції в соціум. центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю галичина, військовослужбовець, захисник, послуга, протезування

Успішним прикладом реалізації державної соціальної політики є діяльність Державної реабілітаційної установи „Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю „Галичина”, яка належить до сфери управління Міністерства соціальної політики України.

Державна реабілітаційна установа „Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю „Галичина” – єдина в Україні установа, що надає захисникам України, незалежно від встановлення їм інвалідності, увесь спектр комплексних реабілітаційних послуг у соціальній сфері шляхом здійснення заходів з соціальної, психологічної, фізичної, медичної, фізкультурно-спортивної, професійної, трудової реабілітації.

Протягом останніх двох місяців вже проведено реабілітаційні заходи для 74 військовослужбовців, на даний час проходять реабілітацію ще 52 наших захисника. Найближчим часом планується збільшити можливості одночасного надання реабілітаційних послуг для 150 захисників України.

У більшості випадків отримувачі послуг мають ампутовані кінцівки, наслідки черепно-мозкових та спінальних травм.

Також отримувачі послуг проходять підготовку до протезування, а в подальшому навчання користування протезом. На базі центру організовано постійний медичний нагляд, стерильна перев’язувальна. Мальтійською службою на баланс центру передано автомобіль швидкої допомоги.

Для підвищення доступності до протезування на базі установи проводяться презентації протезних підприємств, є контакти усіх сертифікованих надавачів протезних послуг України.

Завдяки комплексному підходу до вирішення проблемних питань, наші захисники поступово повертаються до активного соціального життя.

Міністерство соціальної політики України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*