Мінветеранів: Національна збірна України на Invictus Games 2023 завершила тренувальні збори у Хорватії та прибула на Ігри у Дюссельдорф

Мінветеранів: Національна збірна України на Invictus Games 2023 завершила тренувальні збори у Хорватії та прибула на Ігри у Дюссельдорф. invictus games, ігри нескорених, ветеран, військовослужбовець, змагання

Мінветеранів: Національна збірна України на Invictus Games 2023 завершила тренувальні збори у Хорватії та прибула на Ігри у Дюссельдорф. invictus games, ігри нескорених, ветеран, військовослужбовець, змагання

Команда Національної збірної України для участі в Invictus Games 2023 продовжує активно готуватися до міжнародних змагань з адаптивних видів спорту, що проходитимуть з 9 по 16 вересня у німецькому місті Дюссельдорф. Нашу країну представлятиме команда із 25 ветеранів й ветеранок та військовослужбовців – учасників російсько-української війни, які отримали поранення під час або внаслідок виконання обов’язків у зоні бойових дій.

Наразі українські Інвіктуси успішно завершили тренувально-навчальні збори у Хорватії. Це стало можливим завдяки двостороннім домовленостям урядів та плідній співпраці міністерств у справах ветеранів наших держав.

Протягом двох тижнів у ветеранському центрі міста Сінь всі учасники команди змогли поєднати регулярні тренування з 9 видів спорту та відпочинок, що є важливою складовою реабілітації для наших Захисників і Захисниць. Наші хорватські друзі забезпечили українців всіма необхідними умовами та неймовірною підтримкою, адже країна у свій час теж пройшла війну за незалежність, тому там добре розуміють потреби ветеранів.

Надалі українська збірна вирушила у Німеччину, де буде готуватися до участі в Invictus Games у місті Дюссельдорф.

Директор ветеранського центру міста Сінь Ігор Відаліна побажав нашій Національній збірній успіхів на Іграх, а всім українцям — звільнити рідну країну від окупантів.

“Сподіваюсь, що ви отримаєте якнайбільше перемог. Тішуся, що ви тепер маєте нових друзів тут, у Хорватії, а ми — нових друзів в Україні і сподіваємося на подальшу співпрацю. Ще раз вам дякуємо і щасти у майбутньому”, — наголосив Ігор Відаліна.

Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна висловила вдячність Хорватії за теплий прийом та організацію тренувально-навчальних зборів української збірної. А також за неймовірну підтримку України та передачу практичного досвіду щодо реінтеграції військових до мирного життя, супроводу їхніх родин, досвідом реабілітації постраждалого цивільного населення.

“Участь української збірної в Invictus Games – це неоціненний досвід для розбудови системи спортивної реабілітації поранених ветеранів та військових в Україні. Цей напрямок є серед найголовніших пріоритетів Мінветеранів. Наша безмежна вдячність Уряду Хорватії, нашим хорватським друзям і партнерам за все, що ви робите для нашої країни, наших людей. Досвід Хорватії є надзвичайно цінним і корисним для України в умовах спротиву повномасштабній збройній агресії рф проти нашої країни. Особливо з огляду на значну кількість ветеранів та членів їхніх сімей, якими держава опікується зараз та буде забезпечувати соціальний захист, медичну та психологічну підтримку після Перемоги”, – зазначила Юлія Лапутіна.

“Від імені всієї збірної і організаційного комітету ми дякуємо за все, що ви надали нам для проведення якісного навчально-тренувального збору: поселення, харчування, транспортування, спортивні локації і все необхідне обладнання, для того, щоб збірна вийшла на пік форми і отримала новий досвід”, — зазначила Національна координаторка Ігор Нескорених в Україні Ілона Волошина.

Нагадаємо, що цьогорічні міжнародні змагання відбудуться у німецькому місті Дюссельдорф з 9 по 16 вересня. Наша збірна братиме участь у таких видах адаптивного спорту, як стрільба з луку, легка атлетика, велосипедний спорт, пауерліфтинг (жим лежачі), веслування на тренажерах, волейбол сидячи, плавання, настільний теніс, баскетбол на візках.

Україну на Invictus Games 2023 представлятимуть: Бондарчук Веніамін, Вознюк Назар, Лучків Павло, Гера Володимир, Дмитраш Максим, Дерман Ігор, Заріцький Микола, Товкис Володимир, Кірейонок Євгеній, Кобиляну Костянтин, Лагун Семен, Маковей Олександр, Молдун Іван, Полов’ян Дмитро, Пономарьов Олександр, Аліманова Ярина, Будько Олексанрд, Должок Олег, Зубов Максим, Мазніченко Вадим, Паєвська Юлія, Яроцький Богдан, Бородавка Віталій, Шевчук Юлія, Козак Дмитро.

Підготовку збірної України 2023 року здійснює Міністерство у справах ветеранів України. Тренувальні збори Національної збірної України на Ігри Нескорених 2023 відбуваються спільно за підтримки співорганізаторів проекту, а саме: ГО “Ігри Інвіктус Україна”, ГО “Повернись живим!”, Центра стратегічних комунікацій “СтратКом Україна” та “Благодійного фонду “Разом для України” за підтримки міжурядової робочої групи та за сприяння Управління спорту Львівської міської ради.

Мінветеранів також висловлює подяку співорганізаторам проекту Ігри Нескорених, а саме: ГО “Повернись живим!”, Центру стратегічних комунікацій “СтратКом Україна”, ГО “Ігри Інвіктус Україна”, та спонсорам, які долучилися до роботи тренерського складу збірної команди спільно з Благодійним фондом “Разом для України”.

Фото: Міністерство у справах ветеранів України

Кабінет Міністрів України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*