Надають безоплатну допомогу пораненим бійцям: реабілітаційний центр Recovery відкрився у Хмельницькому

Надають безоплатну допомогу пораненим бійцям: реабілітаційний центр Recovery відкрився у Хмельницькому. хмельницький, військовий, допомога, поранений, реабілітаційний центр recovery

Надають безоплатну допомогу пораненим бійцям: реабілітаційний центр Recovery відкрився у Хмельницькому. хмельницький, військовий, допомога, поранений, реабілітаційний центр recovery

Ще один інноваційний реабілітаційний центр Recovery відкрився в Україні, тепер у Хмельницькому. Там надають безоплатні послуги військовим, які зазнали поранень, захищаючи свободу та незалежність України, інформують Факти ICTV. Здоров’я.

Це вже десятий центр національної мережі, заснованої Віктором та Оленою Пінчуками, з метою надання кваліфікованої допомоги для відновлення військовослужбовців.

Що є в новому реабілітаційному центрі

Центри Recovery розташовані на базі державних медичних закладів. Так, у рамках проєкту проведено капітальний ремонт частини першого поверху однієї з ключових лікарень Хмельниччини.

Реабілітаційний центр обладнано інноваційними тренажерами та апаратами, які дають змогу відновлювати рух та функції кінцівок на високому технологічному рівні.

У новому центрі розміщено індивідуальні кабінети фізичної терапії, зали ерготерапії, апарати для віртуальної реальності та інші приміщення. Простір відповідає світовим стандартам інклюзивності.

– Я спілкувався з хлопцями в наших реабілітаційних центрах, деякі з них були в закордонних госпіталях, і вони кажуть, що у нас суперумови, а також, що ставлення тут набагато краще, абсолютно незрівнянне, – каже Віктор Пінчук.

Яку допомогу надаватимуть у Хмельницьку

У Recovery працюють три мультидисциплінарні команди медичної реабілітації, вони враховують індивідуальні потреби кожного пораненого бійця. Серед них: лікарі фізичної реабілітаційної медицини, фізичні терапевти, ерготерапевти, психологи та інші спеціалісти.

Директорка госпіталю Оксана Бочкарьова розповіла – відділення оснащене обладнанням європейського зразка, це гарантує швидку та якісну реабілітацію після травм.

У центрі Recovery у Хмельницькому зможуть допомагати понад двом тисячам військових щороку. Тут створюватимуть умови для повернення їх до повноцінного життя.

Національна мережа реабілітаційних центрів Recovery планує розширитися до 16 закладів до кінця 2024 року, щоб надавати допомогу понад 20 тис. пацієнтів на рік.

Ольга Боднарчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*