Попаснянський Центр комплексної реабілітації переїхав до Житомира, де братиме участь у проєкті допомоги дітям, постраждалим від війни

Попаснянський Центр комплексної реабілітації переїхав до Житомира, де братиме участь у проєкті допомоги дітям, постраждалим від війни. житомир, попаснянський центр комплексної реабілітації, допомога, проєкт, інвалідність

Попаснянський Центр комплексної реабілітації переїхав до Житомира, де братиме участь у проєкті допомоги дітям, постраждалим від війни. житомир, попаснянський центр комплексної реабілітації, допомога, проєкт, інвалідністьЗ тимчасово окупованої Попасної до Житомира переїхав Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю.

Про це 3 серпня на своїй Facebook-сторінці повідомила директорка департаменту соціальної політики Житомирської міської ради Вікторія Краснопір.

«До нашої громади переїхав Центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю Попаснянської міської ради з тимчасово окупованої Попасної. Якісні фахівці, що мають досвід роботи, чекають на вас по Київському шосе, 11. Ми спілкувались, визначили пріоритетні потрібні громаді напрямки. Міська рада Житомира відкрита до співпраці», – написала Вікторія Краснопір.

Зазначимо, що 26 липня на Facebook-сторінці Попаснянського центру комплексної реабілітації «Лелека» анонсували переїзд до Житомира та окреслили напрями роботи у нашому місті.

«КЗ Попаснянський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Лелека» переїжджає до міста Житомир, де буде брати участь у реалізації проєкту “Надзвичайна допомога дітям, які постраждали внаслідок збройного конфлікту в Житомирській області”, що реалізується ГО “Ін Тач Юкрейн Фундейшн” за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН “ЮНІСЕФ” та надавати реабілітаційні послуги дітям та молоді з інвалідністю м. Житомир та Житомирської області. Але і надалі мешканці з інвалідністю Попаснянської громади Луганської області будуть отримувати реабілітаційні послуги з психолого-педагогічної, соціальної реабілітації дистанційно», – інформувала адміністрація Попаснянського центру комплексної реабілітації.

Житомир.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*