Послуги соціальної та психологічної реабілітації інвалідам

Послуги соціальної та психологічної реабілітації інвалідам. адаптація, професійна орієнтація, реабілітація, інвалід, інвалідність, wheel, person, wheelchair, bicycle wheel, bicycle, tire, land vehicle. A statue of a bicycle

КЗ «Рівненський обласний центр комплексної реабілітації інвалідів» надає послуги соціальної та психологічної реабілітації інвалідам, професійної орієнтації та адаптації, медичної та фізичної реабілітації.

Комплексна реабілітація інвалідів включає в себе комплекс медичних, педагогічних, психологічних, технічних та професійних заходів, спрямованих на відновлення порушених функцій організму, подолання фізичних та інтелектуальних вад, набуття знань, умінь та навичок, які б дали змогу інваліду інтегруватися у суспільство.

До Центру приймаються особи з обмеженими можливостями I-III групи інвалідності, які потребують комплексної реабілітації та здатні до самообслуговування.

Термін комплексної реабілітації інвалідів складає – 30 днів.

Центр має сучасну навчально-методичну та матеріально-технічну бази і забезпечує реабілітацію інвалідів I-III груп різних нозологій.

За додатковою інформацією та направленням на реабілітацію просимо звертатися в управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради за адресою: м-н Будівельників,1, каб. № 3.

Телефон для довідок 2-34-08.

Кузнецовська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*