Проект Трастового фонду НАТО з фізичної реабілітації (протезування) військовослужбовців, поранених в антитерористичній операції, продовжено до березня 2023 року

Проект Трастового фонду НАТО з фізичної реабілітації (протезування) військовослужбовців, поранених в антитерористичній операції, продовжено до березня 2023 року. трастовий фонд нато, військовослужбовець, засідання, проект, протезування

Проект Трастового фонду НАТО з фізичної реабілітації (протезування) військовослужбовців, поранених в антитерористичній операції, продовжено до березня 2023 року. трастовий фонд нато, військовослужбовець, засідання, проект, протезування

11 лютого 2022 року під головуванням заступника Міністра соціальної політики України Віталія Музиченка відбулося засідання Координаційної ради з питань реалізації Імплементаційної угоди між Кабінетом Міністрів України та Організацією HATO з підтримки та постачання про реалізацію співпраці у сфері медичної реабілітації у форматі відеоконференції.

У засіданні Координаційної ради взяли участь представники Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України, Мінсоцполітики, Мінветеранів, Міноборони, МВС, Нацгвардії, МОЗ та МОН.

Учасникам засідання було повідомлено про офіційне продовження проекту Трастового фонду НАТО з фізичної реабілітації (протезування) військовослужбовців, поранених в антитерористичній операції, до березня 2023 року з додатковим фінансуванням на реалізацію нових ініціатив в розмірі 1 376 800 євро. Віталій Музиченко наголосив щодо необхідності активізації реалізації нових ініціатив, які були ухвалені на засіданні Координаційної ради Трастового фонду НАТО протягом 2021 року.

Учасники засідання також обговорили питання щодо можливості відновлення реабілітації українських військовослужбовців в Республіці Болгарія.

Разом з тим, на засіданні було розглянуто питання щодо забезпечення протезування системами класу ,,Genium X3” для двох осіб з інвалідністю внаслідок війни; проведення Міжнародної конференції на базі Українського науково-дослідного інституту протезування; виготовлення допоміжних пристроїв / електронних ортопедичних систем для двох військовослужбовців у рамках навчальних семінарів Міжнародної конференції на базі Українського науково-дослідного інституту протезування.

Члени Координаційної ради також заслухали звіт представників Національного університету охорони здоров’я України ім. П. Л. Шупика про успішне закінчення проекту ,,Створення навчальної програми з фізичної та реабілітаційної медицини для лікарів в Україні”.

Міністерство соціальної політики України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*