Ляшко пояснив, чому пораненим військовим буває важко отримати інвалідність і як це виправлять

Ляшко пояснив, чому пораненим військовим буває важко отримати інвалідність і як це виправлять. віктор ляшко, військовий, довідка, поранений, інвалідність

Ляшко пояснив, чому пораненим військовим буває важко отримати інвалідність і як це виправлять. віктор ляшко, військовий, довідка, поранений, інвалідністьВіктор Ляшко
Фото: Макс Требухов

Пораненим військовим, зокрема з ампутаціями, буває важко отримати документи про інвалідність. Найбільшою проблемою тут була довідка №5.

Про це в інтерв’ю LB.ua розповів міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

«Найбільш критичною тут була довідка №5 про походження травми. Її в армії видає тільки командир частини. І це була проблема, коли люди вже в лікарні, навіть приїжджала виїзна комісія, а цієї довідки ще не було. Вже людину виписували з лікарні, а довідки ще не було», – каже міністр.

Через це людям з аптутованою ногою чи рукою, наприклад, доводилося їхати до командира частини, а він міг бути навіть на гарячому напрямку.

«На зустрічах, які проводили з особистою участю координації прем’єра, запущений електронний механізм. Ця довідка повинна прилітати в електронному режимі», – додав Ляшко. І пообіцяв, що ця проблема зникне найближчим часом.

Ірина Андрейців

LB.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*