У Бучі вчили почути світ

У Бучі вчили почути світ. буча, вади слуху, кохлеарна імплантація, реабілітаційний табір, інвалід, person, toddler, child, clothing, human face, baby, boy, smile, little, group. A group of people standing next to a child

У Бучі вчили почути світ. буча, вади слуху, кохлеарна імплантація, реабілітаційний табір, інвалідДесять днів на території Українського гуманітарного інституту проходив реабілітаційний табір для дітей після кохлеарної імплантації. 24 дитини з вадами слуху з усієї України змогли відпочити, повчитись, отримати нові навички та знайти друзів.

Всеукраїнський реабілітаційний табір відбувся за ініціативи ГО «Зростаймо здорові», з метою привернення та акцентування уваги держави до проблем фінансування програм реабілітації та соціального адаптування інвалідів по слуху та їх потреб.

Урочисте відкриття пройшло за участі Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби та Міжнародного благодійного фонду «Україно, Я за тебе». Виступаючи перед батьками та їх дітьми, Микола Кулеба наголосив, що діти з вадами слуху повинні якомога швидше отримати імплантати. За його словами, повинна бути розроблена програма для людей з вадами слуху, яка дасть можливість вчасно виявляти проблему, одразу після народження.

Табір проходив у формі індивідуальних та групових занять із дітьми. Всі заняття спрямовані на розвиток слухового сприйняття мови та когнітивних функцій мозку.

Щодня діти займалися з педагогами та реабілітологами, логопедами, психологами, фонетико-ритмологом для розвитку дитини на рівні чуючих дітей. Також вони займалися творчістю, музикою, фотографувалися, грали в ігри та дивилися мультики. Пощастило їм побувати на екскурсії в міському парку.

Для батьків теж проводилися різноманітні заняття та майстер-класи. Так, вони змогли дізнатися про особливості догляду за кохлеарними імплантатами та пройшли налаштування мовних процесорів: усі отримали комплекс необхідних знань та навичок щодо занять зі своєю дитиною вдома, на вулиці, у щоденному житті.

Київська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*