У центрі НЕЗЛАМНІ встановили перший протез руки дитині – синові захисника (ФОТО, ВІДЕО)

У центрі НЕЗЛАМНІ встановили перший протез руки дитині – синові захисника (ФОТО, ВІДЕО). ottobock, національний реабілітаційний центр незламні, пацієнт, протез, хлопець

У центрі НЕЗЛАМНІ встановили перший протез руки дитині – синові захисника. ottobock, національний реабілітаційний центр незламні, пацієнт, протез, хлопець

У Національному реабілітаційному центрі НЕЗЛАМНІ на базі Першого медичного об’єднання Львова синові військового встановили протез одного із найкращих світових виробників. Хлопець втратив руку, коли допомагав мамі по господарству.

Дмитрові – 13 років. Він родом з Одещини. Після того, як батько пішов воювати, саме син став опорою для матері, і завжди допомагав їй по господарству, яке у них чималеньке. Одного дня, коли подрібнював їжу для худоби, Дмитро дуже близько підніс праву руку до січкарні, і край куртки зачепився за лезо. Руку дитина втратила в одну мить.

«У хлопця – міоелектричний протез. Керувати ним він зможе за допомогою міодатчиків, які кріпляться до м’язів руки. Протез Дмитра – одного з найкращих виробників протезів у світі – німецької компанії «Ottobock». Завдяки Мальтійській службі допомоги, наш центр має мобільну майстерню та комплектуючі до протезів», – зазначають протезисти Центру НЕЗЛАМНІ.

Довідка

Національний центр реабілітації НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) на базі Першого медоб’єднання Львова – це унікальне місце, де кожен, хто постраждав від війни, отримує шанс бути врятованим та реабілітованим у своїй рідній країні. З кожним таким українцем працює мультидисциплінарна команда фахівців: хірург, травматолог, протезист, психотерапевт, фахівець із реабілітації. Пацієнт не шукає допомоги за кордоном чи в кількох різних закладах – він отримує її в одному центрі. Завдяки підтримці донорів, відкрили протезну майстерню та встановлюють біонічні протези. За рік тут уже безкоштовно протезували 100 українців.

Сайт проєкту: https://unbroken.org.ua/

Пресслужба ЛМР

Львівська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*