У Святошинському районі міста Києва планують створити Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю

У Святошинському районі міста Києва планують створити Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю. київ, центр комплексної реабілітації, створення, суспільство, інвалідність

У Святошинському районі міста Києва планують створити Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю. київ, центр комплексної реабілітації, створення, суспільство, інвалідність

Постійна комісія з питань охорони здоров’я та соціальної політики підтримала проєкт рішення про створення у Святошинському районі міста Києва Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю.

Як зазначила депутатка Київської міської ради, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики Марина Порошенко, центр буде розраховано на 80 осіб, а до його структури входитиме чотири відділення: ранньої реабілітації, психолого-педагогічної реабілітації, фізичної реабілітації та медичного спостереження, відділення трудової реабілітації, а також – служба соціального патронату.

«У столиці продовжують розширювати мережу реабілітаційних установ для киян з інвалідністю, щоб максимально наблизити соціальні послуги до місця проживання наших громадян. Це рішення спрямоване на те, щоб вже незабаром у столиці з’явився ще один Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю», – зазначила депутатка.

Голова комісії наголосила, що фахівці центру виявлятимуть осіб, які потребують соціальної реабілітації у тісній співпраці з фахівцями закладів охорони здоров’я та освіти, а також розроблятимуть для них індивідуальну реабілітаційну програму з урахуванням їх рівня розвитку та можливостей. Також у центрі здійснюватимуть комплекс реабілітаційних заходів спрямованих на всебічний розвиток особистості – засвоєння ними знань, умінь та навичок, які допоможуть людям з інвалідністю інтегруватися в суспільство, а також на збереження фізичних, розумових та соціальних здібностей для максимальної реалізації їх особистісного потенціалу.

«Важливо, що заклад працюватиме в режимі денного перебування. Це дозволить людям з інвалідністю перебувати в колективі, в умовах звичайного середовища, інтегруватися в суспільство та забезпечить соціальну підтримку їхнім родинам», – додала Марина Порошенко.

Київська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*