Україна вивчає досвід впровадження інноваційних шляхів реабілітації та протезування

Україна вивчає досвід впровадження інноваційних шляхів реабілітації та протезування. otworld, виставка, делегація, протезування, інвалідність

Україна вивчає досвід впровадження інноваційних шляхів реабілітації та протезування. otworld, виставка, делегація, протезування, інвалідність

Українська делегація у складі заступниці міністра охорони здоров’я України Ірини Микичак, голови Комітету ВРУ з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайла Радуцького та народного депутата України Андрія Богданця відвідали міжнародну торгову виставку, організовану платформою «OTWorld».

На відкритті виставки представники світової професійної ортопедичної спільноти висловили підтримку народу та героїчним медикам України у боротьбі з російською агресією. На виставці було представлено потужний спектр спеціалізованого обладнання та технологій для реабілітації людей з інвалідністю.

Основною метою зустрічі було проведення перемовин із керівниками Німецької асоціації ортопедичних технологій щодо залучення інвестицій у впровадження сучасних технологій протезування в України, а також подальший розвиток реабілітаційної допомоги захисникам України. Зокрема, і щодо можливості створення спеціалізованого навчального центру для лікарів й фахівців із протезування на західній Україні.

Адже саме на цьому заході формується виняткова основа для професійних дискусій й пошуку інноваційних продуктів і послуг, а також новітніх підходів до лікування і реабілітації.

Залучення новітніх технологій у медичну допомогу та реабілітацію особливо важливо. Адже через військову агресію та геноцид проти українського народу багато бійців і цивільних громадян потребують протезування кінцівок і подальшої медичної допомоги.

«Сьогодні ми зробили важливий крок до розширення можливостей протезування і реабілітації для тих, хто цього потребує, а також залучення важливих інвестицій для розвитку цієї галузі в Україні. Ми задоволені, що німецькі колеги підтримують наше прагнення аби кожна людина з інвалідністю в Україні почувала себе захищеною зі збереженою якістю життя, могла повноцінно жити і працювати, брати активну участь у всіх сферах життя суспільства», — зазначила Ірина Микичак.

Головне гасло OTWorld – «Приєднуйся до прогресу». Тому протезисти та ортопеди, інженери, хірурги, лікарі, фізіотерапевти та експерти з суміжних спеціалізованих галузей з усього світу збираються разом на цьому передовому заході для пошуку інноваційних продуктів і послуг для реабілітації людини.

Захід зосереджений на наданні найкращої можливої підтримки людям з обмеженими можливостями, щоб вони могли повноцінно працювати, брати участь у всіх аспектах життя суспільства – вдома, на роботі чи під час відпочинку, використовуючи сучасні технології у реабілітації та лікуванні.

Міністерство охорони здоров’я України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*