В Ізмаїлі з’явився Центр комплексної реабілітації для дітей та молоді (ФОТО)

В Ізмаїлі з’явився Центр комплексної реабілітації для дітей та молоді (ФОТО). ізмаїл, центр комплексної реабілітації, допомога, особливими освітніми потребами, послуга

В Ізмаїлі з’явився Центр комплексної реабілітації для дітей та молоді. ізмаїл, центр комплексної реабілітації, допомога, особливими освітніми потребами, послуга

18 травня в Ізмаїлі відкрили Центр комплексної реабілітації для дітей та молоді – освітньо-реабілітаційну установу, яка буде надавати безкоштовні послуги для дітей з особливими освітніми потребами щодо логопедичної, лікувально-фізкультурної та психологічної допомоги, повідомляє The Izmail Times.

На відкритті були присутні представники закладів освіти міста і району, батьки дітей з особливими освітніми потребами і їхні діти, а сам захід було розбито на дві частини: презентація нових потужностей центру та підбиття підсумків роботи за перший період роботи.

Центр створюється на базі логопедичного кабінету на базі Ізмаїльського державного гуманітарного університету, який вже пропрацював в Ізмаїлі пів року та надав фахову допомогу близько 40 родинам: до заходів долучалося 60 дітей у постійній групі та 250 дітей у тимчасові, а також 87 батьків. Він – логічне продовження проєкту, що реалізується Благодійним фондом «Агенція розвитку та інвестицій південного регіону» у партнерстві з ChildFund Deutschland (Німеччина) за фінансової підтримки Baden-Württemive Stiftung, але тепер допомога буде надаватися комплексно: окрім логопедичної та психологічної допомоги, дітям стала доступна лікувальна фізкультура, а також медичні масажі відповідно до наявних в них нозологій.

“Головним напрямом роботи Центру є корекційно-розвиткові заняття, до розробки методики та проведення занять долучаються фахівці та студенти Ізмаїльського державного гуманітарного університету”, – зазначила координаторка проєкту Валентина Стойкова.

Окрім власне відкриття Центру, на заході відбулась презентація першого регіонального методичного посібника «Підвищуємо індекс інклюзії: методичні ресурси компетентнісного підходу», який є методичкою, яка допоможе одразу і вчителям шкіл, і батькам займатися зі своїми дітьми без участі фахівців. Посібник розміщено в електронному доступі і він є відкритим для завантаження.

Як зазначили представники адміністрації, у межах проєкту Центр буде працювати до кінця поточного року. Далі його робота буде здійснюватися автономним чином завдяки команді фахівців, яка є сформованою на поточному етапі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*