Намагався перетнути держкордон за підробленим посвідченням про групу інвалідності – судитимуть жителя Буковини

Намагався перетнути держкордон за підробленим посвідченням про групу інвалідності – судитимуть жителя Буковини. держкордон, обвинувальний акт, підроблене посвідчення, суд, інвалідність, person, indoor, art, hammer, tool. A person sitting on a table

Чернівецька окружна прокуратура передала до суду обвинувальний акт стосовно громадянина, який намагався перетнути держкордон за підробленими документами (ч. 3, ч. 4 ст. 358 КК України).

За даними слідства, 25-річний житель смт Глибока, підробив та використав підроблені офіційні документи, щоб перетнути держкордон.

У березні цього року, прямуючи до Румунії через МПП «Порубне», чоловік пред’явив працівникам прикордонної служби для перевірки підроблене посвідчення, що він є інвалідом 3-ї групи по загальному захворюванню.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснювали слідчі Чернівецького районного управління поліції ГУНП у Чернівецькій області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Чернівецька обласна прокуратура

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*