Вараський міський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю відсвяткував 10-й День народження (ФОТО)

Вараський міський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю відсвяткував 10-й День народження (ФОТО). вараш, центр комплексної реабілітації, день народження, ювілей, інвалідність

Вараський міський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю відсвяткував 10-й День народження. вараш, центр комплексної реабілітації, день народження, ювілей, інвалідність

18 травня Вараський міський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю імені З.А.Матвієнко святкував свій ювілей – 10 років невтомної праці та допомоги для дітей з особливими потребами, осіб з інвалідністю тощо.

Центр став надійною опорою для багатьох людей, що потребують допомоги та підтримки у своєму особливому життєвому шляху із травмами і хворобами. Святкування супроводжувалося танцями місцевих колективів, грою вихованців на музичних інструментах та співами.

У своєму виступі міський голова Олександр Мензул привітав працівників та вихованців з міжнародним святом вишиванки, а також висловив подяку колективу реабілітаційного центру за бажання допомагати та підтримувати особливих дітей і вручив працівникам грамоти.

“Хочу привітати усіх із нашим українським святом – Міжнародним днем вишиванки! Певно, лише Україна має таке свято одягу, який є символом нашої держави, символом нації. І вітаю вас із Днем народження! 10 років це дуже багато! Бажаю вам натхнення! Знаю, що ви заряджені позитивом та працюєте в доволі емоційному напруженні. Сьогодні наші воїни воюють для того, щоб наші діти, наші люди, котрі потребують допомоги, були завжди під опікою своїх близьких, громад, своїх друзів і колег. Ваш центр є символом того, що ми людяні, ми сучасні, ми дбаємо про людей, які мають вади зі здоров’ям. Звертаюсь до усіх з подякою, особливо до колективу, за те, що ви відновлюєте та соціалізуєте дітей!” – сказав Олександр Мензул.

Вараський міський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю відсвяткував 10-й День народження. вараш, центр комплексної реабілітації, день народження, ювілей, інвалідністьМіський голова м.Вараш Олександр Мензул

Директор Департаменту соціального захисту та гідності Наталія Талах долучилася до привітань і наголосила на важливості діяльності центру реабілітації.

“Вітаю вас із Днем народження! Ви робите надзвичайно важливу справу – центр це не лише місце, де дітки можуть отримати кваліфіковану допомогу, це місце, де вони можуть отримати підтримку, де вони знайшли ще одну сім’ю, однодумців, тих людей, які діляться своїм теплом і турботою, і те дозвілля, на яке вони заслуговують”, – сказала Наталія Талах.

Також промови на святі виголосили помічник генерального директора РАЕС Ігор Вітковський і представник волонтерської групи Віталій Талах й передали подарунки іменинникам.

Директор Вараського центру реабілітації Наталія Федінчик у свою чергу подякувала за привітання, а також за допомогу у діяльності центру. Висловила побажання і сподівання у підтримці для подальшого розвитку закладу.

“Сьогодні особливий день для нашого закладу. Цього дня 10 років тому народилася дружня велика родина – родина працівників, родина отримувачів послуг і їх батьків. Із того дня ми працюємо як один злагоджений механізм. Були перейменування, були ліквідації, але через усе це пройшли, вистояли і сьогодні впевнено крокуємо нашою проторованою стежкою. Допомагає нам міська влада, наші колеги, партнери, Рівненська АЕС, а також соціально-відповідальний бізнес. Цього дня хочеться побажати всім нам процвітання, нових здобутків, стабільності, ентузіазму, креативу у нашій роботі, і, звичайно, перемоги та миру, нам і нашій Україні”, – зазначила Наталія Федінчик.

Вараський міський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю відсвяткував 10-й День народження. вараш, центр комплексної реабілітації, день народження, ювілей, інвалідністьДиректор Вараського міського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю імені З.А.Матвієнко Наталія Федінчик

Вараський міський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю імені З.А.Матвієнко розпочав свою роботу у статусі комунальної установи у березні 2013 року для забезпечення дітей і молоді з особливими потребами послугами комплексної реабілітації за місцем їх проживання. У власній будівлі комплексу соціально-медичної реабілітації інвалідів з дитинства, побудованій за сучасними європейськими стандартами, з потужним реабілітаційним обладнанням, послуги отримують не лише мешканці міста, а й діти з інвалідністю Рівненської області.

Варто зауважити, що сьогодні фахівці центру також допомагають у реабілітації поранених військовослужбовців Вараської громади.

Вараська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*