Ветеран-лучанин здобув дві перемоги на змаганнях у США

Ветеран-лучанин здобув дві перемоги на змаганнях у США. warrior games, ігри воїнів, павло ковальський, ветеран, нагорода

Ветеран-лучанин здобув дві перемоги на змаганнях у США. warrior games, ігри воїнів, павло ковальський, ветеран, нагорода

Лучанин, ветеран українсько-російської війни Павло Ковальський здобув дві нагороди на міжнародних змаганнях «Warrior Games» («Ігри Воїнів») в Орландо у штаті Флорида, США.

Про це стало відомо з фейсбук-сторінки української команди, повідомляє ІА “Конкурент”.

Чоловік переміг у відкритій категорії у стрільбі з гвинтівки з позиції лежачи і взяв друге місце у відкритій категорії зі стрільби з гвинтівки стоячи.

Ігри Воїнів – це адаптивні змагання для військовослужбовців та ветеранів, які отримали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки. До програми ігор входить 12 видів спорту: стрільба з лука, гольф, кульова стрільба, легка атлетика, велоспорт, плавання, веслування на тренажерах, баскетбол на візках, регбі на візках, пауерліфтинг і волейбол сидячи. Цього року українські воїни вперше беруть участь у цих змаганнях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*