Львівські ветерани перемогли на міжнародних змаганнях з веслування

Львівські ветерани перемогли на міжнародних змаганнях з веслування. warrior games, ігор галушка, ігри воїнів, виктор легкодух, владислав шатило

Львівські ветерани перемогли на міжнародних змаганнях з веслування. warrior games, ігор галушка, ігри воїнів, виктор легкодух, владислав шатило

Цьогорічними переможцями з веслування на тренажері у Віртуальних військових змаганнях з адаптивних видів спорту Warrior Games стали львів’яни Віктор Легкодух та Ігор Галушка.

Про це повідомляють на сторінці Warrior Games: Team Ukraine у соцмережі.

Також золото здобув ветеран з Чернігова Владислав Шатило. Усі троє ветеранів змагалися у категорії «гребля на 1 та на 4 хвилини».

На жаль, цього річні змагання відбулися онлайн: через ситуацію з ковідом їх спочатку скасували, але потім вирішили провести віртуально.

Як розповів «Вголосу» військовослужбовець збройних сил, викладач Академії Сухопутних військ, член збірних України Warrior Games та Invictus Games Віктор Легкодух, про скасування змагань стало відомо буквально за тиждень до того як українська команда повинна була вилетіти до США.

«У нас були всі документи та візи. Ми перебували в Києві на тренуваннях. І раптом сказали, що ніхто нікуди не їде», – згадує офіцер.

Проте за кілька днів організатори передумали та організували проведення змагання у віртуальному режимі.

«Кожен з нас записав відео і відіслав організаторам», – каже Віктор Легкодух.

Перемогу Віктора за допомогою мобілки зафільмувала дружина. «Золото» ветеран здобував прямо у своєму помешканні на спеціальному тренажері.

А буквально кілька годин тому стали відомі результати.

Довідково. Warrior Games (Ігри Воїнів) – це міжнародний мульти-спортивний захід для військовослужбовців та ветеранів, що отримали поранення, травми чи захворювання під час виконання службових обов’язків. Серед учасниць – команди з восьми країн світу, а саме зі США, України, Австралії, Канади, Великобританії, Данії, Нідерландів та Грузії.

Warrior Games організовує Міністерство оборони США з 2013 року.

Маріанна Попович

Вголос

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*