Впродовж 2021 року у центрі реабілітації «Гармонія» ім. Р. Панасюк вінничанам надали понад 38 тисяч послуг

Впродовж 2021 року у центрі реабілітації «Гармонія» ім. Р. Панасюк вінничанам надали понад 38 тисяч послуг. вінниця, послуга, раннє втручання, центр реабілітації гармонія, інвалідність

Впродовж 2021 року у центрі реабілітації «Гармонія» ім. Р. Панасюк вінничанам надали понад 38 тисяч послуг. вінниця, послуга, раннє втручання, центр реабілітації гармонія, інвалідність

У Вінницькій міській територіальній громаді ще з 2006 року працює Міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» імені Раїси Панасюк. Він знаходиться на вулиці Володимира Винниченка, 5. Це простір, в якому люди з інвалідністю мають можливість різносторонньо розвиватись. Їх психологічною та фізичною реабілітацією займаються спеціалісти: соціальні педагоги, психологи, вчитель-реабілітолог, масажист, фахівець з фізичної реабілітації, соціальний вихователь по роботі з дітьми з інвалідністю, логопед, інструктор з трудової адаптації та медична сестра. Впродовж 2021 року у центрі «Гармонія» надали 38 211 послуг.

На базі «Міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» ім. Р. Панасюк» надають вінничанам з обмеженими можливостями та членам їх сімей соціальні, реабілітаційні послуги, а з першого січня 2022 року – ще й послугу раннього втручання. Це програма надання допомоги дітям до трьох років, які мають порушення чи затримку розвитку. Фахівці різного профілю, а саме: логопед, психолог, лікар, фізичний реабілітолог та соціальний працівник, надають кваліфіковану консультацію та пропонують супровід сім’ї.

Окрім цього, у центрі проводять фізичну реабілітацію, яка передбачає фізичні вправи та оздоровчий масаж. Відвідувачі в тренажерному залі займаються лікувальною фізкультурою. Все це, для регуляції тонусу м’язів, відновлення рухливості суглобів, покращення кровообігу та формування правильної постави.

Також у центрі є оригінальний курс підготовки до школи для дітей з інвалідністю «Дошколярик».

Фахівці центру проводять індивідуальні та групові корекційні заняття, логопедичні уроки, тренінги для розвитку творчих здібностей та покращення емоційного стану з сенсорної інтеграції, музикотерапії, арт-терапії. Також надають психологічні консультації.

Щомісяця для відвідувачів центру влаштовують різні майстер-класи з виготовлення хендмейд, кулінарні вечори, тематичні концерти та вечірки.

Загалом впродовж 2021 року у центрі «Гармонія» надали понад 38 тисяч послуг вінничанам з функціональними обмеженнями.

Довідка:

Міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» заснований у 2006 році активістами ГО «Гармонія». У 2016 році центр переїхав у нове приміщення, яке повністю адаптоване для користування людей з особливими потребами. В ньому є необхідне устаткування, яке допомагає в реабілітації людей з інвалідністю. Зокрема, комп’ютерна кімната, кімнати для роботи з клієнтами, кімната психолога, спортивні зали, масажний кабінет, актова зала, конференц-зала.

У приміщенні є окремо відведена кімната для проведення тренінгів, дитяча кімната, кабінет гурткової роботи, кімната «Кафешка» з адаптованими кухонними меблями. Для фізичної реабілітації дітей та молоді на візках є тренажерна та спортивна зали. Також окремо облаштована кімната для легкого ремонту та зберігання крісел-колясок. Загалом – майже 800 м2 приміщень.

Відвідувати реабілітаційний центр «Гармонія» можуть діти та молодь з функціональними обмеженнями від 7 до 35 років.

За більш детальною інформацією, звертайтеся за номером: (0432) 50-75-04. Записатися на консультацію послуги раннього втручання можна за телефоном: 068-213-91-34 або за адресою м. Вінниця, вул. В.Винниченка, 5.

Вінницька міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*