Втратив руку через обстріл росіян: підліток з Херсонщини отримав біонічний протез (ФОТО)

Втратив руку через обстріл росіян: підліток з Херсонщини отримав біонічний протез (ФОТО). ндсл охматдит, біонічний протез, лікування, протезування, підліток

Втратив руку через обстріл росіян: підліток з Херсонщини отримав біонічний протез. ндсл охматдит, біонічний протез, лікування, протезування, підліток

Хлопець з Херсонщини, 14-річний Артур, який втратив руку через російський обстріл, отримав біонічний протез та проходить реабілітацію в Охматдиті.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє у Фейсбуці Охматдит.

«Артур пережив окупацію Херсонщини. Після звільнення, коли здавалось, що найстрашніше вже позаду, росіяни почали нещадно обстрілювати місто. Під їхній вогонь потрапив і хлопець, у нього сильно постраждала ліва рука», – йдеться у дописі.

Як повідомляється, Артура спочатку повезли до херсонської лікарні, медики змушені були проводити операцію під ліхтариками, бо в лікарні не було ні світла, ні води. Врятувати руку було неможливо. Хлопцю зробили ампутацію лівої руки вище ліктя, а потім направили у НДСЛ «Охматдит».

Втратив руку через обстріл росіян: підліток з Херсонщини отримав біонічний протез. ндсл охматдит, біонічний протез, лікування, протезування, підліток

За лікування підлітка взялися спеціалісти відділення мікрохірургії Охматдиту та інші медики лікарні. Пізніше реабілітологи та психологи розпочали роботу з фізичного та морального відновлення і підготовку хлопця до протезування. Підкреслюється, що пів року роботи зі спеціалістами зміцнили Артура як фізично, так і морально.

Високофункціональний протез руки з біонічною кистю Артуру виготовили в Україні Стеценко Центр протезування. Профінансували сучасний протез Nova Ukraine та Superhumans Center, частково було і державне фінансування.

Тепер з Артуром продовжать займатися спеціалісти Охматдиту, аби він навчився вправно використовувати протез у повсякденному житті. Зараз з хлопцем тільки проводять перші тренування, але він вже може взяти яблуко та цукерки, переставити стакан з водою, взяти коробок з сірниками, відірвати виноград, потиснути руку.

Підліток з Херсонщини, який втратив руку через російський обстріл, отримав біонічний протез / Фото: Kostiantyn Golinchenko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*