Пауерліфтер з Луцька двічі за змагання побив національний рекорд

Пауерліфтер з Луцька двічі за змагання побив національний рекорд. жимі лежачи

1_18_1_21_1

Лучани Вадим та Анатолій Гречки здобули золоті нагороди на Кубку України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору, що відбувся у Рівному 14-16 жовтня. Анатолій двічі оновлював рекорд України у присіданні. У дисципліні жим лежачи спортсмени здобули «срібло».

Участь у змаганнях взяло півсотні силачів з 9 регіонів країни. Традиційно успішно виступила сім’я Гречків з Волині — представники Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», члени команди «Volyn strength» мережі фітнес центрів «Інтер Атлетика».

Майстер спорту України міжнародного класу Вадим Гречко, виступаючи у ваговій категорії до 82,5 кг (з власною вагою 77,8 кг), виборов золоту нагороду у сумі триборства. Він присів зі штангою 207,5 кг, у жимі лежачи спортсмен справився з вагою у 127,5 кг, а у тязі показав результат 227,5 кг. У жимі лежачи Вадим здобув срібну нагороду Кубку України.

Заслужений майстер спорту України Анатолій Гречко завоював золоту нагороду Кубку України. Спортсмен у ваговій категорії до 90 кг (з власною вагою 85 кг) двічі бив рекорд України у присіданні — 211 кг та 215 кг відповідно. У жимі лежачи Анатолію підкорились 137,5 кг, а у тязі — 250-кілограмова штанга. Чемпіон завершив змагання з чудовим результатом у сумі триборства — 602,5кг. І також, як і син посів друге місце у жимі лежачи.

Обоє спортсменів не один рік тренуються під керівництвом Заслуженого тренера України Олега Хом’яка.

«Анатолію — 48 років, і він є яскравим прикладом справжнього бійця зі сталевим характером! Вже протягом 12 років родина Гречків здобуває медалі різних ґатунків на міжнародних та всеукраїнських помостах, щоразу доводячи, що пауерліфтинг — це спорт сильних тілом і духом людей, який не має вікових меж», — прокоментував виступ своїх підопічних тренер Хом’як.

Волинські Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*