Україна завершила Дефлімпіаду в Бразилії: 138 медалей і перше загальнокомандне місце

Україна завершила Дефлімпіаду в Бразилії: 138 медалей і перше загальнокомандне місце. бразилія, дефлімпіада, дефлімпійські ігри, медаль, спортсмен

Україна завершила Дефлімпіаду в Бразилії: 138 медалей і перше загальнокомандне місце. бразилія, дефлімпіада, дефлімпійські ігри, медаль, спортсмен

Збірна України завершила виступ на XXIV літніх Дефлімпійських іграх у бразильському Кашіас-ду-Сул.

Упродовж 14 змагальних днів українські спортсмени виграли 138 медалей і у підсумку посіли перше місце у загальнокомандному заліку та за загальною кількістю здобутих нагород, передає Укрінформ.

Збірну України представляли 170 атлетів у 15 видах спорту: бадмінтоні, баскетболі, боротьбі, велоспорті, волейболі, дзюдо, карате, кульовій стрільбі, легкій атлетиці, плаванні, пляжному волейболі, спортивному орієнтуванні, настільному тенісі, тхеквондо та футболі.

В активі «синьо-жовтих» 62 золоті, 38 срібних та 38 бронзових медалей. Це найкращий результат за всю історію виступів вітчизняних дефлімпійців, починаючи з 1993 року.

До першої трійки загальнокомандного заліку у Кашіас-ду-Сул також увійшли США – 55 нагород (20, 11, 24) та Іран – 40 (14, 12, 14).

Нагадаємо, Міжнародний паралімпійський комітет (МПК) усунув російських та білоруських спортсменів від участі у Дефлімпійських іграх через повномасштабне військове вторгнення в Україну.

Фото: paralympic.org.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*