У США розробили пристрій, що озвучує мову жестів (ВІДЕО)

У США розробили пристрій, що озвучує мову жестів (ВІДЕО). сша, мова жестів, мовлення, переклад, рукавичка

У США розробили пристрій, що озвучує мову жестів. сша, мова жестів, мовлення, переклад, рукавичкаМова жестів. rudana.com.ua

Американські біоінженери розробили спеціальну рукавичку, яка здатна в реальному часі перекладати мову жестів у звичайне мовлення. Про це повідомляє The Independent.

Рукавичка має тонкі гнучкі сенсори, що під’єднуються до кінчиків пальців руки. Через тонкі електричні проводи сигнали від сенсорів потрапляють на плату, розміщену на зап’ястку. Щоразу, коли людина рухає пальцями і рукою, показуючи жести американської мови жестів, пристрій розпізнає їх як окремі букви чи цифри або навіть як цілі слова.

У США розробили пристрій, що озвучує мову жестів. сша, мова жестів, мовлення, переклад, рукавичкаРукавичка, яка адаптує жести у мовлення. UCLA

Додаткові сенсори також можуть розміщуватися на обличчі – між бровами та біля кінчиків губ, щоб уловлювати вирази обличчя.

Зараз система розпізнає 660 жестів, включно із кожною літерою алфавіту та цифрами від 0 до 9. Вона може перекладати зі швидкістю одне слово на секунду.

Інженери Каліфорнійського університету вже працюють над удосконаленням пристрою, адже комерційна версія рукавички вимагає ширшого словникового запасу і більшої швидкості адаптації жестів у мову.

Учені сподіваються, що цей винахід уже найближчим часом допоможе людям, які не можуть говорити, вільно спілкуватися із тими, хто не знає мови жестів.

«5 канал»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*