Як розвиватиметься застосунок «Твоє право»

Як розвиватиметься застосунок «Твоє право». додаток, застосунок твоє право, юридичний довідник, інвалідність, інформація

Як розвиватиметься застосунок «Твоє право». додаток, застосунок твоє право, юридичний довідник, інвалідність, інформація

Створення та наповнення розділу з правовою інформацією для осіб з інвалідністю. Внесення змін до архітектури додатку, інтеграція розділів в єдине рішення з уніфікованим розділом меню та доопрацювання внутрішньої структури. Інтеграція зі статтями з української правничої вікіпедії WikiLegalAid. Це – плани розвитку мобільного застосунку «Твоє право».

Застосунок «Твоє право» – це безкоштовний юридичний довідник. Він розроблений у 2018 році в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру для захисту прав внутрішньо переміщених осіб та осіб, які постраждали від гендерно зумовленого насильства. У жовтні цього року застосунок був переданий системі БПД для його подальшого вдосконалення і розвитку у співпраці з партнерами.

«Основна мета розвитку застосунку «Твоє право» – це покращення його функціональності та зручності у його використанні користувачами. Всі доопрацювання та зміни ми обговорюватимемо з партнерами, які брали участь у розробці цього додатку, та які приєднаються до його розвитку», – зазначив начальник управління інформаційних технологій та аналізу даних Координаційного центру з надання правової допомоги Ярослав Гетьманський.

Наразі мобільний застосунок «Твоє право» має чотири розділи. Розділ «Права осіб, що постраждали від конфлікту в Україні» створений та підтримується ГО «Донбас СОС» у партнерстві з Програмою ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Урядів Данії, Швеції та Швейцарії. Розділ «Права осіб, що постраждали від гендерно зумовленого насильства» з алгоритмами дій у випадках домашнього насильства з’явився завдяки ГО «Ла Страда-Україна». Розділ «Права осіб, що постраждали від торгівлі людьми» створений за участі Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні та Національної безкоштовної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів. До створення розділу «Права ветеранів АТО/ООС та членів сімей загиблих долучилися ГО «Юридична сотня».

Застосунок «Твоє право» містить не лише правову інформацію, а й надає можливості переходу на зовнішні ресурси, наприклад на електронні державні сервіси. Користувачі також мають можливість завантажити зразки документів (заяв, позовів, скарг).

Щодо планів розвитку, то, передусім, йдеться про створення окремого розділу для осіб з інвалідністю. Буде удосконалена головна сторінка застосунку. На ній з’явиться меню для користувачів з кнопкою, за допомогою якою можна буде перейти до всіх новин або обрати певні новини, що цікаві для тієї чи іншої категорії людей. Для зручності користувачів буде додана можливість пошуку за тегами.

Безоплатна правова допомога

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*