16 500 доларів США за сприяння в оформленні інвалідності: на Хмельниччині затримали засновника громадської організації (ФОТО, ВІДЕО)

16 500 доларів США за сприяння в оформленні інвалідності: на Хмельниччині затримали засновника громадської організації (ФОТО, ВІДЕО). мсек, хмельниччина, кордон, неправомірна вигода, інвалідність

16 500 доларів США за сприяння в оформленні інвалідності: на Хмельниччині затримали засновника громадської організації. мсек, хмельниччина, кордон, неправомірна вигода, інвалідність

Сума винагороди складалася з вартості оформлення документації ВЛК та позитивного рішення МСЕК. Затримали фігуранта під час передачі йому частини коштів.

Правоохоронці на системній основі проводять заходи з викриття «схем», за допомогою яких чоловіки призовного віку отримують фіктивні підстави для виїзду за кордон, а також затримання осіб, причетних до їх функціонування. Одну з таких «схем» викрили оперативники управління стратегічних розслідувань в Хмельницький області та слідчі обласної поліції.

За даними слідства, до організації «схеми» причетний засновник громадської організації зі зв’язками в медичних установах області. За певну винагороду він допомагав чоловікам отримати 2-гу групу інвалідності з подальшим зняттям із військового обліку. Вартість оформлення документації ВЛК та вплив на членів МСЕК для прийняття ними позитивного рішення складала 16 500 доларів США.

14 червня поліцейські спільно з працівниками обласного управління СБУ, Хмельницькою обласною прокуратурою затримали фігуранта під час отримання частини неправомірної вигоди в сумі 8500 доларів США. Наразі засновник громадської організації затриманий у порядку статті 208 Кримінального кодексу України. Вирішується питання про повідомлення затриманому про підозру за ч. 3 ст. 369-2 (зловживання впливом) Кримінального кодексу України та обрання запобіжного заходу.

В авто фігуранта вилучили блокнот, медичну документацію на інших осіб, направленням на МСЕК і ще тисячу доларів.

Тривають заходи зі збору доказової бази стосовно осіб, причетних до корупційної схеми.

Департамент стратегічних розслідувань
Національної поліції України

Національна поліція України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*