У Вінницькій області порушують права дітей-інвалідів

1 31 invalid68086324164. дітей

Лише у Барському і Томашпільському районах дітей з порушенням опорно-рухового апарату підвозять до школи спеціальним транспортом. У більшості районів біля навчальних закладів навіть не установлено пандуси.

За повідомленням відділу захисту прав і свобод дітей, у багатьох селах та містах Вінниччини не створені належні умови для безперешкодного доступу дітей з вадами розвитку до навчальних закладів. Наприклад, у Барському, Гайсинському, Іллінецькому, Липовецькому, Оратівському, Чечельницькому, Мурованокуриловецькому, Томашпільському, Хмільницькому та Ямпільському районах навіть не встановлені пандуси біля навчальних закладів.

Згідно повідомлення прес-служби прокуратури Вінницької області, за статистикою на сьогодні в регіоні лише 657 із 1761 закладів освіти обладнані пандусами. А лише в двох областях дітей з порушенням опорно-рухового апарату доставляють спеціальним транспортом до навчальних закладів, і це не дивлячись на те, що в області проживає майже 6000 дітей шкільного віку з такими проблемами.

На усунення виявлених порушень прокуратурою області до Вінницької обласної державної адміністрації внесено подання.

20minut.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*