Порошенко підписав закон про продовження пільгового оподаткування організацій інвалідів до 2020 р

1 08 8 9308 2. інвалідів

Президент України Петро Порошенко підписав закон №1654-VII “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення реалізації прав підприємств, установ та організацій громадських організацій інвалідів на пільгове оподаткування”. Про це повідомила прес-служба глави держави.

Згідно з законом, період оподаткування за нульовою ставкою податком на додану вартість товарів та послуг, що безпосередньо виготовляються підприємствами та організаціями громадських організацій інвалідів продовжено до 1 січня 2020 р.

Закон надає підприємствам та організаціям громадських організацій інвалідів, які засновані громадськими організаціями інвалідів і є їх власністю, де кількість інвалідів, які мають там основне місце роботи, становить протягом попереднього звітного періоду не менше 50 відсотків середньооблікової кількості штатних працівників, і за умови, що фонд оплати праці таких інвалідів становить протягом звітного періоду не менше 25 відсотків суми загальних витрат на оплату праці, що відносяться до складу витрат виробництва право на оподаткування податком на додану вартість за нульовою ставкою до 2020 р. Відповідні доповнення внесені до пункту 195.1.2 пункту 195.1 статті 195 Податкового Кодексу України.

Крім того, доповнено пункт 189.4 статі 189 Податкового кодексу України новим абзацом, яким уточнити базу оподаткування для сплати податку на додану вартість для підприємств, котрі співпрацюють з підприємствами громадських організацій інвалідів.

Згідно з попередньою редакцією пункту 8 підрозділу 2 розділу XX Перехідних положень Податкового Кодексу України, нульова ставка податку на додану вартість на постачання товарів та послуг для підприємств інвалідів діяла до 1 січня 2015 р.

Нагадаємо, народні депутати підтримали цей закон 14 серпня 2014 р. За відповідне рішення проголосували 270 нардепів.

«РБК – Україна»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*