Кабмін закріпив право інваліда отримувати у власність автомобіль після 10 років експлуатації

1 06 6 0726clgqvrfpik 2. інваліда

Кабінет Міністрів України закріпив право безоплатної передачі у власність інваліда або його законного представника автомобіля, наданого безкоштовно або на пільгових умовах, зокрема визнаного гуманітарною допомогою, після 10-річного терміну експлуатації.

Відповідні зміни внесено до Порядку забезпечення інвалідів автомобілями та закріплені постановою Кабінету Міністрів України №1149 від 30 грудня 2015 року, оприлюдненою на сайті уряду в понеділок увечері.

Відповідно до внесених змін, після смерті інваліда такий автомобіль може бути безкоштовно переданий членам сім’ї чи спадкоємцям за їхнім бажанням. Автомобіль, визнаний гуманітарною допомогою, у разі відсутності членів сім’ї та спадкоємців або їхньої відмови від отримання автомобіля повертається Головному управлінню соціального захисту населення.

Як повідомлялося, Верховна Рада 15 вересня 2015 року ухвалила урядовий закон, згідно з яким внесені зміни до низки законів про забезпечення інвалідів автомобілями.

Згідно із законом, виданий інваліду автомобіль (зокрема як гуманітарна допомога) після 10 років експлуатації може бути безкоштовно передано у його власність, а також законному представнику недієздатного інваліда чи дитини-інваліда у порядку, визначеному Кабміном.

Інтерфакс-Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*