Спрощено процедуру проходження медико-соціальної експертизи

1 07 30349-1u 2. медико-соціальної експертизи, інвалідності

31 травня 2012 року Кабінет Міністрів України вніс зміни до своєї постанови від 3 грудня 2009 року № 1317. Як повідомив на засіданні Уряду перший заступник Міністра соціальної політики України Василь Надрага, проект акта було розроблено з метою спрощення процедури проходження медико-соціальної експертизи, посилення прозорості роботи відповідних комісій та зменшення корупційних чинників у їх діяльності.

Актом, зокрема, передбачено: встановлення інвалідності – у визначених МОЗ випадках – без особистої участі громадянина на підставі медичних документів; скорочення терміну прийняття рішень щодо інвалідності при особистому огляді – з семи до п’яти робочих днів, а при заочному огляді – до трьох робочих днів. Також надано право уповноваженим представникам осіб, які проходять медико-соціальну експертизу, брати участь у засіданні комісії.

Крім того, прийнятою постановою передбачається включення до складу МСЕК представників фондів соціального страхування та надання їм права вимагати при ухваленні рішень комісії направляти хворого на додаткове медичне обстеження. За словами Василя Надраги, це обумовлено тим, що саме на ці фонди покладено обов’язок подальшого фінансового забезпечення осіб у разі визнання їх інвалідами. Представники фондів, які братимуть участь у засіданнях, повинні мати медичну освіту.

Прес-служба Міністерства соціальної політики

Урядовий портал

3 реплік к “Спрощено процедуру проходження медико-соціальної експертизи”

 1. Лариса :

  Цікаво, а чому представники фондів повинні мати медичну освіту… Це для впровадження соціальної моделі інвалідності та забезпечення всіх прав?!!!

 2. Сергей :

  Здравствуйте.как можно пройти мсек в зоне Ато дон.обл.Я инвалид 3 группы более 6 лет.в этом году 1.10.2014 заканчивается срок действия инвалидности .в городе ничего не работает и пройти МСЕК не реально.спасибо .

  • Администрация сайта :

   Здравствуйте.как можно пройти мсек в зоне Ато дон.обл.Я инвалид 3 группы более 6 лет.в этом году 1.10.2014 заканчивается срок действия инвалидности .в городе ничего не работает и пройти МСЕК не реально.спасибо .

   Попробуйте здесь найти ответ: http://naiu.org .ua/yuridichna- konsultatsiya

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*