Безробітним збаражанам – про трудові правовідносини осіб з інвалідністю

Безробітним збаражанам – про трудові правовідносини осіб з інвалідністю. збараж, безробітний, вакансія, соціальний захист, інвалідність

Безробітним збаражанам – про трудові правовідносини осіб з інвалідністю. збараж, безробітний, вакансія, соціальний захист, інвалідність

У Збаразькій районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбулись заходи для осіб з інвалідністю в офлайн та онлайн форматі на тему: “Трудові правовідносини осіб з інвалідністю” за участю головного державного інспектора управління Держпраці у Тернопільській області Любові Пугач.

Інспектор ознайомила учасників заходу із гарантіями соціального захисту громадян з інвалідністю згідно із чинним законодавством, зокрема, пов’язаними із укладанням та розірванням трудових договорів, тривалістю основної щорічної відпустки та відпустки без збереження заробітної плати.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Збаразької райфілії ОЦЗ Наталія Олексюк поінформувала про стан місцевого ринку праці, тенденції його розвитку та актуальні вакансії для громадян з інвалідністю, можливості профнавчання чи підвищення кваліфікації. Корисною була інформація про особливості пошуку роботи в сучасних умовах, використання інтернет-ресурсів, «електронних кабінетів».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*