“Будуть служити навіть з інвалідністю”: Що змінилося в нових правилах призову для українців

“Будуть служити навіть з інвалідністю”: Що змінилося в нових правилах призову для українців. зсу, армія, військовий, призов, інвалідність, person, outdoor, clothing, military uniform, weapon, rifle, helmet, soldier, force, military camouflage. A group of people in uniform

“Будуть служити навіть з інвалідністю”: Що змінилося в нових правилах призову для українців. зсу, армія, військовий, призов, інвалідність

Згідно з новим законопроектом, тепер в армію будуть забирати навіть інвалідів, передає Корупція.Інфо

Раніше військовий з інвалідністю, яку отримав під час служби, незважаючи на бажання, високий рівень кваліфікації, мотивації і бойовий досвід, не міг захищати Україну.

Тепер ситуація кардинально змінилася. Відповідно до законопроекту, який вже вступив в силу, військовослужбовці, яких спеціальна медкомісія визнала непридатними до військової служби за станом здоров’я, зможуть служити в ЗСУ.

«Якщо людина втратила, припустимо, кінцівку внаслідок поранення, питання: така людина може працювати у військовому комісаріаті або в штабі, або обслуговувати радар військовий або працювати з радіозв’язком? Безумовно, може!», – розповів народний депутат України Олег Винник.

Однак, якщо у військового психологічні, розумові або сенсорні розлади, його в Збройні Сили не візьмуть.

Крім того, військові можуть звільнитися або укласти новий контракт, якщо їх службу примусово продовжили в особливий період після закінчення термінів попереднього договору. Тобто, військовослужбовці, які уклали контракт «до закінчення особливого періоду» в першій половині 2016-го і раніше можуть розірвати контракт і залишити армію або укласти новий договір.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*