Буковину відвідала урядова уповноважена з прав осіб з інвалідністю

Буковину відвідала урядова уповноважена з прав осіб з інвалідністю. буковина, тетяна баранцова, зустріч, урядова уповноважена, інвалідність

Буковину відвідала урядова уповноважена з прав осіб з інвалідністю. буковина, тетяна баранцова, зустріч, урядова уповноважена, інвалідність

За час повномасштабного російського вторгнення Буковина прихистила близько 103 тисячі внутрішньо перемішених осіб. Понад 300 з них – це люди з інвалідністю. Вони мешкають у спеціалізованих закладах області, де отримують усе необхідне.

Про це йшлося під час зустрічі заступниці начальника Чернівецької ОВА Ірини Ісопенко із Урядовою уповноваженою з прав осіб з інвалідністю Тетяною Баранцовою, яка завітала на Буковину із моніторинговою місією.

«Люди з інвалідністю, яких евакуювали на Буковину із інших областей України, проживають тут в інтернатах, пансіонатах тощо. Аби вони сповна відчували підтримку та опіку, у місцях їх перебування ми зорганізували харчування та збільшили кількість персоналу. Нам також допомагає чимало міжнародних організацій, які опікуються такою категорією осіб», – сказала Ірина Ісопенко.

Вона також розказала про гуманітарну місію Чернівецької області, програму підтримки внутрішньо перемішених осіб на Буковині та забезпечення допомогою людей з інвалідністю під час воєнного стану.

Натомість Урядова уповноважена з прав осіб з інвалідністю розповіла про свою діяльність та нові виклики під час війни.

«Я відвідую області України, прагнучи покращити умови перебування людей з інвалідністю. Дякую вашому регіону за роботу у цьому напрямку. Це гарний приклад взаємодії влади, благодійників та партнерів», – сказала Тетяна Баранцова.

Під час зустрічі обговорили можливість переобладнання будівель для проживання людей з інвалідністю, які прибули на Буковину із різних куточків нашої держави.

Крім того, йшлося про реабілітаційну допомогу, оновлення та створення нових інклюзивних кімнат у закладах області.

«Ми поряд. Маємо можливості та потужності для нарощення нашої співпраці», – наголосила Тетяна Баранцова.

Чернівецька ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*