На Львівщині майже 1400 осіб з інвалідністю отримали безоплатну правову допомогу минулого року

На Львівщині майже 1400 осіб з інвалідністю отримали безоплатну правову допомогу минулого року. бпд, львівщина, безбар'єрність, співпраця, інвалідність

З них понад 300 осіб потребували представництва та захисту власних прав та інтересів у суді, а 22 отримали адресну правову допомогу.

«Правова обізнаність осіб з інвалідністю є необхідним інструментом для захисту їх законних інтересів. Ми, як система БПД Львівщини стараємось максимально їм допомагати. Безбар’єрність – одна з ключових аспектів нашої допомоги. Тому в точках доступу є пандуси або кнопки виклику працівника. Якщо ж людина, з певних причин, не може самостійно звернутись до бюро, то наші фахівці здійснюють адресні виїзди. Минулого року таких було понад 20», – розповідає директор Регіонального центру з надання БВПД у Львівській області Ігор Микитин.

Найчастіше людей з інвалідністю турбують такі правові питання як:

  • спадкові проблеми;
  • сімейні питання;
  • встановлення факту, що має юридичне значення;
  • стягнення аліментів;
  • пільги щодо сплати житлово-комунальних послуг.

Також фахівці системи БПД Львівщини тісно співпрацюють з громадськими організаціями та установами задля покращення правової обізнаності та полегшення доступу до правової допомоги особам з інвалідністю.

«Важливою для нас є співпраця з громадськими організаціями та об’єднаннями осіб з інвалідністю, зокрема «Західним реабілітаційно – спортивним центром» Національного комітету спорту інвалідів України та Самбірською районною організацією осіб з інвалідністю. Ми проводимо чимало правопросвітницьких заходів, зокрема в рамках відзначення «Міжнародного дня людей з інвалідністю», – зазначає головний юрист Самбірського бюро правової допомоги Тарас Кульчицький – Жигайло.

Координаційний центр з надання правової допомоги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*