До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до категорії 1, та дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи!

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до категорії 1, та дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи!. чорнобильська катастрофа, грошова допомога, постраждалий, путівка, інвалідність, cartoon, design, graphic, illustration, vector, poster, vector graphics. A close up of a logo

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до категорії 1, та дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи!. чорнобильська катастрофа, грошова допомога, постраждалий, путівка, інвалідність

З метою забезпечення виконання соціальних гарантій громадян постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи та належної організації їх оздоровлення повідомляємо, що Урядом прийнята постанова Кабінету Міністрів України від 23.02.2022 року №284 «Про встановлення розміру грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення відпочинку у 2022 році».

Постановою визначені розміри грошової допомоги для компенсації вартості путівок шляхом безготівкового перерахування санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку, які мають ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики, за надання послуг із санаторно-курортного лікування або оздоровлення осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, з них:

– особам, віднесеним до категорії 1, – 8 774,00 гривень;

– особам, віднесеним до категорії 1, із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) – 26 688,00 гривень;

– дітям, яким установлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою, в супроводі одного з батьків або особи, яка їх замінює – 17 435,00 гривень.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2017 № 838 „Про розмір середньої вартості путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” передбачено, що розмір грошової компенсації становить 35 відсотків чинного на 1 січня відповідного року одного прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (із заокругленням до однієї гривні). Розмір грошової компенсації замість путівки у 2022 році складає 677,00 гривень.

Для отримання детальної інформації ви можете звернутися до управління соціального захисту населення Дубенської міської ради за адресою м. Дубно вул. Кирила та Мефодія, 16, або за тел. 32488.

Дубенська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*