У Смолінській громаді обговорили соціальний захист для осіб, інвалідність яких пов’язана з нещасним випадком на виробництві

У Смолінській громаді обговорили соціальний захист для осіб, інвалідність яких пов’язана з нещасним випадком на виробництві. смолінська громада, нещасний випадок на виробництві, робоча зустріч, соціальний захист, інвалідність

У Смолінській громаді обговорили соціальний захист для осіб, інвалідність яких пов’язана з нещасним випадком на виробництві. смолінська громада, нещасний випадок на виробництві, робоча зустріч, соціальний захист, інвалідність

Заступниця начальника ОВА Катерина Колтунова провела робочу зустріч із представниками Смолінської громадської спілки інвалідів праці та керівниками структурних підрозділів облвійськадміністрації у форматі круглого столу на тему соціального захисту та гарантій для осіб, інвалідність яких пов’язана з нещасним випадком на виробництві або професійним захворюванням.

“Мета нашої зустрічі – обговорити проблемні питання та нововведення у процедурах соцвиплат – Верховна Рада 21 вересня минулого року ухвалила нову редакцію закону “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування”. Одна з ключових новацій – припинення існування Фонду соціального страхування, і передача зобов’язань по соціальних виплатах на Пенсійний фонд», – акцентувала Катерина Колтунова.

Начальниця ГУ Пенсійного фонду України Наталія Сімонян надала роз’яснення щодо особливостей передачі повноважень з виплат, їхніх видів та процедур, а директор обласного департаменту охорони здоров’я Олег Рибальченко відповів на питання про санітарно-курортне та медикаментозне лікування й реабілітацію для осіб, інвалідність яких пов’язана з нещасним випадком на виробництві або професійним захворюванням.

За його словами, санаторно-курортне лікування Державою не фінансуються, адже санаторії та інші подібні заклади наразі існують як комунальні підприємства, або ж як інші самостійні заклади господарювання, при цьому Україна гарантує надання безоплатної медичної реабілітації в лікарнях, законтрактованих НСЗУ.

За результатами круглого столу Катерина Колтунова зазначила, що аби уникнути прогалин в інформуванні громадян з приводу подібних змін чи особливостей виплат, установам необхідно створити дорожню карту, чи алгоритм, у якому буде зазначено функціонал та куди і як звертатись громадянам.

Джерело: https://t.me/kirovohradskaODA/9348

“Кіровоград24.com”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*