До уваги одержувачів допомоги на догляд за інвалідом І-ІІ групи внаслідок психічного розладу

До уваги одержувачів допомоги на догляд за інвалідом І-ІІ групи внаслідок психічного розладу. закон, допомога, прожитковий мінімум, психічний розлад, інвалід, indoor, government, building, music, furniture, church, candle, conference hall, person, hall. A large auditorium

6 грудня 2016 року, Верховна Рада України прийняла Закон України «Про внесення зміни до деяких законодавчих актів України», яким вносяться зміни до низки Законів України, зокрема до статті 5 Закону України «Про психіатричну допомогу» в частині надання грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, – на догляд за ним.

Даними змінами передбачено, що з 1 січня 2017 року розмір зазначеної допомоги розраховується як різниця між трьома прожитковими мінімумами на кожного члена сім’ї та середньомісячним сукупним доходом сім’ї за попередні шість місяців, але не може бути більше, ніж прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць (з 01.12.2016 – 1544 грн.).

Більш детальну інформацію про умови призначення допомоги мешканці Печерського району можуть отримати за телефоном «гарячої лінії» управління праці та соціального захисту населення Печерської районної в місті Києві державної адміністрації – 288-51-24.

Печерська районна в місті Києві державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*