Фонд соціального захисту інвалідів попереджає черкаських роботодавців про можливі санкції

Фонд соціального захисту інвалідів попереджає черкаських роботодавців про можливі санкції. працевлаштування, роботодавець, робоче місце, санкція, інвалідність, person, computer, clothing, laptop, man, seat, chair. A man sitting at a table using a laptop

Для підприємств, установ та організацій, у тому числі підприємств, організацій громадських організацій осіб з інвалідністю, фізичних осіб, які використовують найману працю, установлюється норматив робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю у розмірі чотирьох відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за рік, а якщо працює від 8 до 25 осіб, – у кількості одного робочого місця (Згідно із вимогами ст. 19 Закону України “Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні”). В разі невиконання вищезазначеного нормативу підприємству нараховуються адміністративно-господарські санкції. Про це повідомляє Черкаське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів.

Санкції розраховуються та сплачуються роботодавцем самостійно в строк до 15 квітня. У разі порушення термінів сплати адміністративно-господарських санкцій передбачено нарахування пені, інформує «ІнфоМІСТ».

Підприємства, установи та організації, у тому числі підприємства, організації громадських організацій осіб з інвалідністю, фізичні особи, в яких за основним місцем роботи працює 8 і більше осіб, реєструються у відповідних відділеннях Фонду соціального захисту інвалідів за своїм місцезнаходженням (до 1 лютого) і щороку, до 1 березня року, що настає за звітним, подають цим відділенням Звіт про зайнятість і працевлаштування інвалідів (форма 10-ПІ). Форма звіту затверджена наказом Міністерством праці та соціальної політики 10.02.2007 №42.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*