Інклюзія в дитсадках: МОН рекомендує надавати послуги дітям влітку

Інклюзія в дитсадках: МОН рекомендує надавати послуги дітям влітку. здо, мон, ооп, послуга, інклюзія, person, indoor, clothing, land vehicle, wheel, wheelchair. A person sitting at a table

Міністерство освіти і науки вважає, що діти, які навчаються в інклюзивних групах дитсадків, можуть отримувати психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги влітку, повідомляє Нова Українська школа.

Про це йдеться в листі №1/9-302 від 4 червня, опублікованому на сайті МОН.

“Враховуючи, що ЗДО (заклади дошкільної освіти, – ред.) у зв’язку з карантинними заходами не працювали в навчальний період понад 2 місяці, вважаємо можливим надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг дітям з особливими освітніми потребами, які здобувають освіту в інклюзивних групах, в літній оздоровчий період.

Вищезазначені послуги надаються за згодою батьків та за умови наявності спеціалістів, з якими укладені цивільно-правові угоди”, – зазначають у МОН.

У відомстві також наголошують на важливості дотримання визначених головним санітарним лікарем протиепідемічних заходів, а також рекомендують за можливості проводити заняття з дітьми індивідуально.

Водночас, влітку така робота не може проводитись у закладах загальної середньої освіти, оскільки дітям з ООП з інклюзивних класів психолого-педагогічні і корекційно-розвиткові послуги надаються згідно з індивідуальною програмою розвитку, розробленої на навчальний рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*