Рада відмінила сплату адмінзбору при реєстрації осіб з інвалідністю

Рада відмінила сплату адмінзбору при реєстрації осіб з інвалідністю. го, аварія на чорнобильській аес, постраждалий, реєстрація, інвалідність

Рада відмінила сплату адмінзбору при реєстрації осіб з інвалідністю. го, аварія на чорнобильській аес, постраждалий, реєстрація, інвалідністьВерховна Рада України ухвалила в цілому законопроект №2030 про внесення змін до законодавства щодо надання права безоплатної реєстрації особам з інвалідністю та особам, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. Відповідне рішення підтримали 334 народних депутатів України, передає кореспондент УНН.

Так, метою законопроекту є надання пільг окремим категоріям громадян при здійсненні реєстраційних дій.

Зокрема, прийняття законопроекту впровадить пільги громадським об’єднанням (ГО) осіб з інвалідністю, фізичним особам-підприємцям, що є особами з інвалідністю та особам, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС при здійснення ними реєстраційних дій та покращить умови надання адміністративних послуг даним категоріям осіб.

Додамо, що у порівняльній таблиці пропонують не подавати для держреєстрації символіки ГО осіб з інвалідністю та осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС документ про сплату адміністративного збору.

Також за держреєстрацію ГО осіб з інвалідністю та осіб, які постраждали в наслідок аварії на Чорнобильській АЕС, адміністративний збір не справляється.

Не має бути збору й за держреєстрацію змін відомостей про прізвище, ім’я, по батькові або місцезнаходження фізичної особи – підприємця, що є особою з інвалідністю.

Також з документу виключили право на винагороду держреєстраторів за рахунок коштів з адмінзбору за державну реєстрацію, у розмірі не менше 10% адміністративного збору.

Нагадаємо, ВРУ ухвалила за основу законопроект про внесення змін до законодавства щодо надання права безоплатної реєстрації особам з інвалідністю та особам, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

Антоніна Карташева

Джерело: УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*