Кабмін скоротив використання протезів для інвалідів АТО з 4,5 до 3 років

Кабмін скоротив використання протезів для інвалідів АТО з 4,5 до 3 років. протезів, інвалідністю, floor, indoor, person, sports equipment, footwear, bicycle, physical fitness, clothing, bicycle wheel. A person standing in a room

_1_09_5_5b39795-protez-ato-vijskovyj3Кабінет Міністрів скоротив терміни експлуатації протезів підвищеної надійності для осіб з інвалідністю, які постраждали внаслідок АТО і ведуть активний спосіб життя – працюють, навчаються – з 4,5 до 3 років.

Про це йдеться у постанові уряду №781 від 26 жовтня.

Таким чином первинне протезування постраждалих внаслідок АТО здійснюватиметься на термін, необхідний для формування кукси (від 1 до 12 місяців).

Жінок, які перенесли операцію із видалення молочної залози забезпечуватимуть післяопераційними протезами, ліфами для їх кріплення, спеціальними ліфами для кріплення протезів молочних залоз для занять фізичною культурою і плаванням.

Згідно із постановою, осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, постраждалих внаслідок АТО мають забезпечувати допоміжними засобами для особистої гігієни, засобами для ходіння (милицями та ходунками), меблями.

Особи з інвалідністю можуть бути забезпечені базовими моделями технічних засобів реабілітації на мінімальний строк або моделями підвищеної надійності та функціональності на максимальний строк використання.

У разі користування системою протезів на верхні або нижні кінцівки особи з інвалідністю, діти з інвалідністю забезпечуються вкладишами із силіконової або гелевої композиції для кукс верхніх і нижніх кінцівок із розрахунку не більш як дві одиниці на рік на одну кінцівку.

Фото vgolos.ua

“Українська правда. Життя”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*