Кам`янський міський голова зустрівся з представниками ГО «Радість жити» (ФОТО)

Кам`янський міський голова зустрівся з представниками ГО «Радість жити» (ФОТО). го радість жити, кам’янське, звернення, нарада, інвалідність

Кам`янський міський голова зустрівся з представниками ГО «Радість жити». го радість жити, кам’янське, звернення, нарада, інвалідність

28 грудня Кам’янський міський голова Андрій Білоусов провів робочу нараду з представниками громадської організації «Радість жити». Організацію створили мами, які виховують дітей з особливими потребами, для захисту інтересів сімей цієї категорії.

У списку найбільш гострих проблем, з якими на сьогодні стикаються сім’ї, – можливість надання матеріальної допомоги на лікування, організація навчальних курсів для дітей, безбар’єрний простір, облаштування басейну, питання житлово-комунальної та соціально-побутової сфери. Також представники організації поскаржилися на вкрай низьку культуру спілкування, а іноді просто хамську поведінку з боку деяких водіїв громадського транспорту стосовно дітей з інвалідністю та їхніх батьків. Про норми поведінки таким водіям мають розповісти на профілактичних бесідах, а якщо ситуація не зміниться, управління транспортної інфраструктури та зв’язку поставить питання про їх звільнення.

Андрій Білоусов детально розглянув усі звернення, з кожного питання прийнято відповідне рішення та надані доручення відповідальним особам.

«За необхідності ми зустрічаємося з міським головою Андрієм Білоусовим, який завжди відкритий до діалогу, допомагає нам і йде назустріч. Ми дуже вдячні за результативність таких нарад і бачимо, як швидко наше місто змінюється на краще», – сказала голова ГО «Радість жити» Ольга Майорова.

Кам`янська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*